banner

Zmiany warunków sprzedaży

Zmiany warunków sprzedaży

Szanowny Kliencie,

obecna sytuacja gospodarcza na świecie stawia nas przed trudnymi wyborami, ale niestety nie można ich dłużej odkładać. Od końca 2020 roku ceny wszystkich głównych surowców wykorzystywanych w naszej produkcji (stal, guma, tworzywa sztuczne) uległy gwałtownym wzrostom, które obecnie nie wykazują oznak zatrzymania. Ponadto, koszty transportu międzynarodowego gwałtownie wzrosły, a wraz z nimi często byliśmy świadkami zmniejszenia dostępności towarów na rynku co spowodowało nic innego, jak tylko zmniejszyło naszą siłę przetargową z naszymi dostawcami. Wszystko to ma znaczący wpływ na koszty operacyjne, co niestety powoduje brak możliwości utrzymania równowagi.

W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni do podniesienia cen sprzedaży o 4,5% wszystkim naszym klientom. Nowe ceny będą stosowane  od dnia 1 kwietnia 2021r.

Rozumiemy, że jest to trudny moment dla nas wszystkich. W rzeczywistości zwlekaliśmy z tą decyzją tak długo, jak to było możliwe, a kiedy nie było to już możliwe, postanowiliśmy ograniczyć wzrost cen do niezbędnego minimum, obniżając koszty wewnętrzne i zmniejszając rentowność. Jesteśmy pewni, że zrozumiecie Państwo nasze powody i docenicie podjęte wysiłki.

Korzystając z okazji jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają i przypominamy, że nasz dział handlowy jest do Państwa dyspozycji w celu uzyskania dalszych wyjaśnień i wspólnego rozpatrzenia konkretnych potrzeb.

 

 

Pozdrawiam

Vitillo S.p.A.

Dział Sprzedaży

Aktualności

zobacz wszystkie aktualności